O nas

Wiktoria Paczuska

Kosmetolog z pasją do tego co robi. Obecnie studiuje inżynierię chemii kosmetycznej na wyższej uczelni. Z dużą dokładnością sprawdza składy używanych przez nią kosmetyków do pielęgnacji skóry. Jej pasją jest dbanie o piękny wygląd swoich klientek i zaspokojenie ich wszelkich potrzeb pielęgnacji. Starannie opracowuje zabiegi, by sprostać wymaganiom jej podopiecznych. Wykonuje wszelkie zabiegi na twarz, jak i na ciało. Dużo czasu poświęca na wstępną rozmowę w celu dobrania odpowiednich zabiegów dla potrzeb skóry konkretnej osoby. 

Pracuje na najwyższej jakości sprzęcie oraz kosmetykach firmy Jean d’arcel, uważanej za markę ekskluzywną w dziedzinie pielęgnacji.

Prowadzi również szkolenia między innymi z HIFU.

Anna Paczuska

Linergistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się również kreowaniem wizerunku i stylizacją. Prowadzi szkolenia z wymienionego zakresu na każdym poziomie umiejętności. Jest jurorem w mistrzostwach makijażu permanentnego w kraju i za granicą. Wyniki jej pracy są odzwierciedleniem zdolności artystycznych do wyeksponowania piękna ciała.

Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentami, aby poznać ich preferencje i oczekiwania. Celem, jaki przyświeca jej pracy, jest poszukiwanie harmonii i naturalnego wyglądu z delikatnym podkreśleniem atutów urody.

dr.Iwona Fibiger

W 1995 roku ukończyła Wydział Stomatologii Uniwersytetu Medycznego
w Łodzi. W 2002 roku z wynikiem bardzo dobrym uzyskała tytuł lekarza specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji. 
Estetyczny aspekt leczenia zawsze był dla niej bardzo ważny, dlatego w zakresie jej zainteresowań pojawiła się medycyna estetyczna. Od 2010 roku wykonuje zabiegi przy użyciu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, peelingów. Praca to jej pasja. Zawsze ma na uwadze dobro pacjentów i dba o to, aby  leczenie było profesjonalne i komfortowe, bez stresu i bólu. Stale podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.