O nas

Wiktoria Paczuska

Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie studiuje inżynierię chemii kosmetycznej na wyższej uczelni. Z dużą dokładnością sprawdza składy używanych przez nią kosmetyków do pielęgnacji skóry. Jej pasją jest dbanie o piękny wygląd swoich klientek i zaspokojenie ich wszelkich potrzeb pielęgnacji. Starannie opracowuje zabiegi, by sprostać wymaganiom jej podopiecznych. Wykonuje wszelkie zabiegi na twarz, jak i na ciało. Dużo czasu poświęca na wstępną rozmowę w celu dobrania odpowiednich zabiegów dla potrzeb skóry konkretnej osoby.

Pracuje na najwyższej jakości sprzęcie oraz kosmetykach firmy Jean d’arcel, uważanej za markę ekskluzywną w dziedzinie pielęgnacji.

Prowadzi również szkolenia między innymi z HIFU.

Anna Paczuska

Linergistka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się również kreowaniem wizerunku i stylizacją. Prowadzi szkolenia z wymienionego zakresu na każdym poziomie umiejętności. Jest jurorem w mistrzostwach makijażu permanentnego w kraju i za granicą. Wyniki jej pracy są odzwierciedleniem zdolności artystycznych do wyeksponowania piękna ciała.

Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentami, aby poznać ich preferencje i oczekiwania. Celem, jaki przyświeca jej pracy, jest poszukiwanie harmonii i naturalnego wyglądu z delikatnym podkreśleniem atutów urody.