Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi

Brwi są wyraźnym akcentem wizerunku każdej kobiety.

Wykreowanie pięknie wyciętych brwi wymaga ogromnej precyzji. Dlatego tak ważne jest sporządzenie indywidualnego rysunku dla każdej z klientek, z zaznaczeniem wszystkich najważniejszych punktów pomocniczych. Dopracowanie wstępnej analizy stanowi o powodzeniu całego zabiegu i uzyskaniu naturalnego, trójwymiarowego efektu końcowego.

Makijaż permanentny brwi jest oparty na trzech technikach:

  • Metoda włosków – rysowanie pojedynczych kresek emitujących włoski
  • Metoda cieni – polega na nałożeniu pod naturalną linię brwi odpowiedniego pigmentu, który powoduje efekt chmurki.
  • Ombre — polega na cieniowaniu brwi od zewnętrznej strony ciemniejsze przechodzące w jaśniejszą w wewnętrznej części.

Wszystkie techniki pozwalają na uzyskanie pięknie zarysowanych brwi.

Makijaż permanentny ust

Perfekcyjnie wykonany kontur jest najpiękniejszą, kuszącą wizytówkę każdej Pani. Kobiece usta są zagadką, na nich najczęściej zatrzymują się męskie spojrzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, jesteśmy w stanie odtworzyć u każdej z Pań niezwykle kuszące usta, urzekające swym pięknem, kolorem, kształtem. Makijaż permanentny ust nie zmaże się przy jedzeniu czy w innych okolicznościach.

Makijaż permanentny oczu

Wyraźnie podkreślone oczy są niezwykle pociągające. Odpowiednie wyeksponowanie ich walorów najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Makijaż permanentny oka może stworzyć:

  • doskonały efekt zagęszczenia rzęs 3D
  • kreski na powiekach nadają oczom wyrazistości, dzięki nim można uzyskać efekt liftingu oraz efektywnego uniesienia zewnętrznych kącików oka
  • najdoskonalszy efekt kolorystyczny uzyskuje się, stosując pigment w czerni, ciemnym brązie, szarości, szmaragdzie, a także granacie
  • awangardowy efekt wizualny nadają oczom kreski podwójne w różnych konfiguracjach kolorystycznych,
  • pigmentując przestrzeń pomiędzy rzęsami przy dolnej krawędzi oka nadajemy spojrzeniu zalotny, naturalny efekt
  • kreska dolna może zostać wykonana poprzez linię ciągłą lub cieniowanie.

Po zabiegu

Przez pierwszą dobę makijaż może być mocny i przerysowany, ale spokojnie można iść do pracy na następny dzień. Po kilku dniach uzyskamy już naturalny wygląd makijażu.

Dopigmentowanie wykonuje się nie wcześniej niż po upływie dwóch tygodni po pierwszym zabiegu. Często mogą u klientek występować objawy typowo grypowe, ze względu na czasowe obniżenie odporności organizmu. Objawy mijają zazwyczaj po kolejnej dobie od zabiegu.


Na zabieg zapraszamy kobiety z całej Warszawy. Z naszych usług korzystają Panie z takich dzielnic jak: Wola, Bemowo, Ochota, Żoliborz czy Mokotów.

Galeria zdjęć